۲۴ تیر ۱۳۹۹
 

اخبار

آغاز عملیات اجرایی پروژه زیرگذر میدان جانبازان

آغاز عملیات اجرایی پروژه زیرگذر میدان جانبازان
آغاز عملیات اجرایی پروژه زیرگذر میدان جانبازان صبح روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین ماه سال 1398 همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، طی مراسمی عملیات اجرایی زیرگذر میدان جانبازان در امتداد مسیر بزرگراه شهید بروجردی رسما آغاز شد.

به گزارش نیوز عمران به نقل از  پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در مراسمی که به همین مناسبت و با حضور دکتر محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهردار تهران، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 و همچنین مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی زیرگذر میدان جانبازان به زمین خورد و تلاش برای احداث این تقاطع غیرهمسطح در بخش حدفاصل قطعات یک و 2 پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی آغاز گردید.
دکتر علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، طی سخنانی در این مراسم با استقبال از رویکرد جدید معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جهت کاهش هزینه تمام شده پروژه های عمرانی، ابراز امیدواری کرد پرونده اکثر پروژه های نیمه تمام عمرانی با تامین اعتبارات مالی موردنیاز در سال 1398 بسته شود.
مهندس فیاض شهردار منطقه 18 نیز در این مراسم با بیان آنکه شهروندان منطقه 18 در طول سالیان متمادی در انتظار گشایش مسیر بزرگراه شهید بروجردی بوده اند، از تلاش برای اتمام فاز نخست این پروژه، در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان به طول 3700 متر تا پایان سال جاری خبر داد.
گفتنی است بهره برداری از زیرگذر تقاطع غیرهمسطح بلوار جانبازان با بزرگراه شهید بروجردی، ضمن خروج بلوار جانبازان از بن بست موجود، دسترسی های شمالی- جنوبی در این نقطه از جنوب غرب پایتخت را تسهیل خواهد کرد. در طرح این زیرگذر احداث 2 دوربرگردان شرق به شرق و غرب به غرب نیز پیش بینی شده است که متعاقب تکمیل مسیرهای کندروی بزرگراه شهید بروجردی، مجموعه از گردش های مورد نیاز ترافیکی را در محل تقاطع تامین خواهد کرد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۰۹
تعداد بازدید : ۹۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید